Dragonpath Demo (windows)

Dragonpath

Dragonpath
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragonpath hızlı ve aksiyon dolu bir rol yapma oyunudur

Dragonpath eğer aksiyon RPG türündeki hack & slash dinamiklerine sahip rol yapma oyunlarını oynamayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir RPG.

Klasik aksiyon RPG oyunlarından biraz farklı ve ilginç bir yapıya sahip olan Dragonpath'da yer altındaki fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu fantastik dünyada ana kahramanımız ise intikam peşinde koşan ve ejderha ateşiyle kutsanmış bir kahraman. Bu yer altı dünyasında medeniyetin izleri çok silik bir halde bizi bekliyor. İntikamımızı alabilmek için canavarlar tarafından istila edilmiş karanlık zindanları keşfetmemiz ve güçlü rakiplerimizle yüzleşebilmek için kahramanımızı sürekli güçlendirmemiz gerekiyor.

Dragonpath'ta oyun yapısı seçeceğiniz yeteneklerden veya kahraman sınıflarından ziyade toplayacağınız ekipmanlarla doğru oratılı olarak belli oluyor. Klasik RPG oyunlarında hangi sınıf kahramanı seçerseniz o sınıfa özel savunma ve saldırı yeteneklerini kullanabiliyorsunuz. Dragonpath'ta ise bu savunma veya saldırı yeteneklerini toplayacağınız silah ve zırhlar belirliyor. Bu sayede oyunu oynarken farklı dinamikleri deneyebiliyorsunuz ve tek düze bir oynanıştan kurtuluyorsunuz.

Dragonpath'ta dört bir yandan düşmanlar size saldırırken onları yok etmeye ve bölüm sonu canavarlarını öldürerek ganimetler toplamaya çalışmaktasınız. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli değil; fakat rahatsız edici derecede kötü de görünmüyorlar. Bu oyun türünün avantajı oyun grafiklerinin değil oynanışın ön planda olması. Bu nedenle Dragonpath kolayca beğeninizi kazanabilir.

Dragonpath'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- i5 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 540 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 500 MB boş depolama alanı

YORUMLAR