FlacSquisher 1.0.12 (windows)

FlacSquisher

FlacSquisher
ÜCRETSİZ
İndir 3.09 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki FLAC formatlı müzik dosyalarını kolayca ve toplu olarak MP3 veya OGG formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

FLAC formatı müzik dinlemeyi sevenler ve parçaların kalitesine önem verenler tarafından tercih edilen dosya formatlarından birisi fakat kapladığı yer de kalitesine oranla oldukça yüksek. Ayrıca her program tarafından oynatılamaması da kullanıcıların karşısına çıkan sorunlar arasında yer alıyor ve bu nedenle FLAC arşivlerini başka müzik formatlarına dönüştürmek mantıklı hale geliyor.

Bu iş için kullanılabilecek çeşitli programlar veya web servisleri mevcut ancak bunların geneli toplu dosya işlemeye izin vermediği için işlem oldukça uzayabiliyor. FlacSquisher ise toplu olarak FLAC dosyalarını MP3 ve OGG formatına dönüştürmenize olanak tanıdığı için dönüştürme işlemini oldukça hızlandırmaya yarayacaktır.

Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde müzik dönüştürme işlemini gerçekleştirirken pek vakit kaybetmeniz mümkün değil ve tüm araçlara hemen ulaşabilirsiniz. Bütün bir klasördeki müzikleri seçtikten sonra hemen format dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

Ancak programı kullanırken kaynak klasörde sadece FLAC dosyalarının yer aldığından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde klasördeki diğer formatlı müzikler de dönüştürme işlemine tabii tutulacaklardır. FLAC dönüştürücü olarak kullanmanızı önerebileceğim ücretsiz programlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR