Flirc 1.2.4 (windows)

Flirc

Flirc
ÜCRETSİZ
İndir 14.76 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flirc, kullanıcıların uzaktan kumanda yardımıyla tüm medya cihazlarını kontrol edebilecekleri ücretsiz bir yazılımdır.

Çapraz platform desteğine sahip bir uzaktan kumanda programı olan Flirc ile kullanıcılar evlerinde veya odaları üzerinde yer alan tüm medya cihazlarını ücretsiz olarak uzaktan kontrol edebilirler.

Televizyon, müzik seti ve benzeri birçok cihazı farklı uzaktan kumandalar yardımıyla kontrol etmek yerine, bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uzaktan kumanda programı olan Flirc ile tüm cihazlarınızı tek bir kumanda yardımıyla kontrol etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Başka bir deyişle Flirc cihazlarınızdan herhangi bir tanesiyle bağlantı kurduktan sonra Flirc uygulamasını başlatarak, cihazlarınızı bilgisayarlarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Windows Media Player, Boxee, XBMC veya terchi edeceğiniz farklı bir yazılımı kontrol etmeniz için size farklı seçenekler sunan program oldukça kullanışlıdır.

Oldukça kolay kullanımlı ve modern bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan Flirc, bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Multimedya cihazlarınızı tek bir yerden kontrol edebileceğiniz bir çözüm arayışı içerisindeyseniz, Flirc'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR