FossaMail 25.1.8.1 (windows)

FossaMail

FossaMail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    227

  • Üretici

    FossaMail

FossaMail, kullandığınız e-posta istemcisi yerine alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir e-posta istemcisi.

FossaMail, Mozilla Thunderbird tabanlı ve açık kaynak kodlu olarak geliştirilen bir e-posta istemcisi. Ücretsiz olarak indirebildiğiniz yazılım sayesinde kullanmaktan hoşnut olmadığınız e-posta istemcisini değiştirebilirsiniz.

Sade bir e-posta istemcisinden ayrı olarak haber ve chat özellikleri bulunan istemcinin Windows ve Linux versiyonları bulunuyor. Fakat en popüler işletim sistemlerinden bir tanesi olan Windows XP desteği bulunmuyor. Bu nedenle programı kullanmadan önce Windows Vista ve üzeri bir işletim sistemi kullandığınızdan emino olmalısınız.

Mozilla Thunderbird'e alternatif olarak geliştirilen Pale Moon tayarayıcısını destekleyen FossaMail, sunmuş olduğu takvim, görev yönetici eklentisi gibi özellikler sayesinde pek çok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Çok fazla kullnıcıya sahip olmamasına rağmen, oldukça başarılı bulduğum FossaMail'i ücretsiz olarak indirip deneme fırsatını yakalayabiliyorsunuz.

Özellikle işi veya kişisel olarak çok fazla e-posta işlemleri ile uğraşanların işine yarayabilecek olan FossaMail'i sitemizden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR