GroupMail Free Edition 6.0.0.4 (windows)

GroupMail Free Edition

GroupMail Free Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,486

  • Üretici

    Infacta

Oluşturduğunuz e-postaları arkadaş, aile ve iş gruplarınıza tek seferde göndermek istiyorsanız GroupMail Free bu konuda size yardımcı olmaya hazır.

GroupMail Free e-posta bültenleri yollamada veya birden fazla arkadaşınıza aynı e-mail'i gönderme konusunda sizlere yardımcı olmak ve zaman kazandırmak için tasarlanmış işlevsel bir e-posta yönetim ve çözümü olarak karşımızda. Alışveriş sektöründe yeni ürünleri tanıtmak veya yeni servisler hakkında üyelerinize bilgi vermek için kullanabileceğiniz, kişisel kullanım için ücretsiz, sektörel kullanım için ise profesyonel bir çözüm olan bu programla birçok kişiye tek seferde ulaşabileceksiniz.

Programda e-posta göndermeden önce grup tanımlamalarını yapıyor ve kişileri bu gruplar altına kaydediyorsunuz. Daha sonra e-postayı hazırlarken şu şekilde giriş yapıyorsunuz.

Merhaba !*name*!

!*city*!'de havalar nasıl?

Karşı tarafa e-postalar bir kişide "Merhaba Tolga, Rize'de havalar nasıl?" şeklinde çıkıyor, diğer kişide ise "Merhaba Bülent, İzmit'te havalar nasıl?" şeklinde çıkıyor ve e-postayı alan kişilerin "To"(Kime) kısmında da o kişilerin kendi e-posta adresleri bulunuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla sürekli temas ve haberleşme halinde olabileceğiniz, bilgilerinizi daha hızlı ve çabuk yoldan çok sayıda kişiyle paylaşabileceğiniz bu program sizlere büyük listeler oluşturarak haberleşmeyi en kolay hala getirmeyi amaçlıyor.

Basit ve şık kullanıcı arayüzü, grup yöneticisi, mesaj düzenleyicisi, ulaştırma konsolu, eklenti seçenekleri ve daha birçok özelliği ile GroupMail Free aradığınıız program olabilir.

YORUMLAR