Kastor - Free Video Converter

Kastor - Free Video Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kastor - Free Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Kastor - Free Video Converter kullanıcılara bilgisayarlarında depoladıkları videoları farklı formatlara dönüştürme imkanı verdiği gibi video kesme gibi video düzenleme seöenekleri de sunan bir video dönüştürme programıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılım olan Kastor - Free Video Converter eğer video formatları ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız size pratik bir çözüm sunuyor. Kimi zaman videolarımızı mobil cihazlarımıza aktardığımızda bu videolar oynatılmayabiliyor. Televizyonumuzun dahili medya oynatıcısında veya harici medya oynatıcısında izlemek istediğimiz videolar için de aynı sorun oluşabilmekte. Bu tür problemlerin temel nedeni olan format uyumsuzluğunu Kastor - Free Video Converter gibi bir video dönüştürme yazılımı kullanarak kolayca giderebiliriz.

Kastor - Free Video Converter video dönüştürme işlemleri için size farklı format ve kalite seçeneklerinin yanısıra hazır cihaz profilleri de sunuyor. Böylece tek bir tıklamayla videolarınızı Android veya Apple cihazlarınızla ve oyun konsollarınızla uyumlu hale getirebiliyorsunuz. 

Kastor - Free Video Converter video kesme özelliğiyle videolarınızdaki istenmeyen bölümleri kırpmanıza da imkan tanımakta. Program bu iş için iki farklı yöntem sunuyor. Dilerseniz zaman çubuğu üzerinden bitiş ve başlangıç sürelerini video önizlemelerinden yararlanarak belirleyebiliyor, dilerseniz önizleme ve zaman çubuğunu kullanmadan sadece başlangıç ve bitiş zamanını ayarlayarak videoları kesebiliyorsunuz.

YORUMLAR