Kolay Resim İndir Beta (windows)

Kolay Resim İndir

Kolay Resim İndir
ÜCRETSİZ
İndir 0.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolay Resim İndir, henüz beta aşamasında olan ve internet üzerinden indirmek istediğiniz resimleri farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan basit fakat kullanışlı bir programdır.

Kolay Resim İndir, internet üzerinden resim indirmek isteyenlerin severen kullanabileceği pratik ve basit bir indirme programıdır.

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan uygulamanın arayüzü üzerinde yapabileceğiniz işlemleri çok kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. Programı kullanabilmek için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmiyor.

İndirmek istediğiniz resimlerin adreslerini, indirmek istediğiniz dosyayı ve indirilecek formatı seçtikten sonra işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerindeki pek çok resmi fareniz ile sağ tıklayarak indirebilirsiniz. Fakat özellikle Google Chrome kullanıcıları bazen zorluk yaşıyorlar. Bu durumda Chrome'dan vazgeçmemek için Kolay Resim İndir programını tercih edebilirsiniz.

Programın en güzel özelliği resimleri farklı formatlarda indirebiliyor olmanız. Bu sayede indirdiğiniz resimlerin format dönüştürme işlemleri ile uğraşarak zaman kaybetmiyorsunuz.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir resim indirme programı arıyorsanız, Kolay Resim İndir tam aradığınız programdır.

YORUMLAR