Mikogo 5.0.131129 (windows)

Mikogo

Mikogo
ÜCRETSİZ
İndir 10.91 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mikogo uzaktan yönetimin yanısıra 10 kişinin aynı anda ekranı görüntülemesine izin veriyor. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise katılımcıların programı kurmadan yayın yapan ekrana ulaşabilmesi.

Müşterilere uzaktan masaüstü desteği vermek veya iyi bir ekip çalışmasını uzaktan sağlamak için en çok tercih edilen yazılımlardan olan uzak masaüstü yönetimi için Mikogo yeni bir alternatif sunuyor. Masaüstünüzde açık olan her türlü belge veya sayfa Mikogo ile paylaşılabilir. Aynı zamanda dosya paylaşım desteği sayesinde 200 MB'a kadar istenen her dosya paylaşılabilir. Çapraz platform desteği sunan Mikogo, hem Windows hem Mac işletim sistemi kullanıcılarının ortak kullanımına olanak sağlıyor.

Eşdeğeri yazılımlar arasında pratik kullanımıyla öne çıkan Mikogo 10 kişinin aynı anda ekranınızı görüntülemesine izin veriyor. Mikogo oturuma özel olarak 9 haneli bir ID belirliyor. Bu ID ile ekran paylaşımı yapan kişinin masaüstüne ulaşılabiliyor. Dolayısıyla oturuma katılımcı olarak katılmak için Mikogo'yu kurmanıza gerek yok. Mikogo internet sitesindeki join session linkine tıklayıp katılmak istediğiniz oturumun ID'sini ve adınızı girerek masaüstünü görüntüleyebilirsiniz. Mikogo ile ekran üzerinden sunum yapabilir, video konferans düzenleyebilir veya uzaktan yönetim özelliğiyle teknik destek verebilirsiniz. Bu oturumları kaydetmek isterseniz Mikogo size kayıt seçeneğide sunuyor. Kaydettiğiniz oturumları Mikogo Session Player'ı ücretsiz indirerek izleyebilirsiniz.

Özellikleri:

  • 10 kişiyle ekranınızı paylaşma
  • Çapraz platform desteğiyle hem Mac hem Windows işletim sisteminde çalışma
  • Uzaktan mouse ve klavye yönetimi
  • Oturumları zamana göre veya canlı kaydetme
  • Zaman çizelgesiyle oturumları planlama, katılımcılara hatırlatma
  • Kurulum gerektirmeden online oturumlara katılma
  • 200 MB büyüklüğüne kadar dosya paylaşma

YORUMLAR