MobileGo 8.18 (windows)

MobileGo

MobileGo
ÜCRETSİZ
İndir 0.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobileGo programını kullanarak Android ve iOS cihazlarınızı bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz.

MobileGo programı, hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızın bakımını ve pek çok yönetim işlemini Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızdan gerçekleştirmenizi sağlayan ücretsiz bir program olarak karşımıza çıktı. Hem kolay kullanılır bir arayüze sahip olan, hem de oldukça geniş bir cihaz desteğine sahip olan program, böylelikle diğer sistem bakımı programlarının önüne geçebiliyor diyebilirim.

Programı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz en temel şeyleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Veri silme ve kurtarma
  • Root yapma
  • Cihazlar arası veri transferi
  • PC’den cihaz kontrolü
  • SMS gönderme
  • Uygulama yükleme ve silme
  • Cihaz bilgilerini denetleme
  • Yedekleme işlemleri

Her ne kadar iOS işletim sistemli cihazlarınızı bilgisayarınıza MobileGo’yu kullanarak bağladığınızda gerçekleştirebileceğiniz işlemler Android sistemler kadar geniş seçeneklere sahip olmasalar da, özellikle bilgilerinizi yedeklemek için faydalanabileceğinizi düşünüyorum.

Programın hem USB üzerinden hem de kablosuz bağlantılar üzerinden telefon veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlayabilmesi, kablonuz olmasa bile tüm işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Ekran görüntülerinde de farkedebileceğiniz gibi arayüzün oldukça temel bir şekilde yapılandırılmış olmasıysa, hiç vakit kaybetmeden işlemlere başlamanıza yardımcı oluyor.

Uygulama içerisinden direkt olarak uygulama marketlerine ulaşmak ve buradan yeni uygulamalar da keşfetmek mümkün ancak bu işlemlerin temel olarak programın içerisine gömülü bir web tarayıcı üzerinden gerçekleştirildiğini ve bu nedenle pek de özel bir şey beklememek gerektiğini belirtmek lazım.

Eğer mobil cihazlarınızın bakım ve düzenleme işlemlerini PC’lerinizden gerçekleştirmek istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR