Moirai (windows)

Moirai

Moirai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moirai ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Moirai içerisinde yer alan sürprizlerle size ilginç bir oyun tecrübesi yaşatan bir macera oyunu olarak özetlenebilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Moirai deneysel bir oyun olarka geliştirilmiş. Chris Johnson, Brad Barrett, John Oestmann adlı 3 arkadaşın tasarladığı oyunu özel yapan şey ise oynanış öğelerindeki yaratıcı fikirler. Oyun kısa bir oyun süresi sunuyor; fakat tadı damağınızda kalan bir şekilde sonlanıyor. Oyundan alacağınız keyfi kaçırmamak için oyun hakkında ne kadar az bilgi paylaşırsak o kadar sağlıklı olacaktır. Buna rağmen çok detaya girmeden oyunun alt yapısını oluşturan hikayeye göz atabiliriz.

Moirai'de kayıp bir kadının izini süren bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Küçük bir kasaba halkı kaybolan bu kadını bulabilmemiz için bizimle iletişim kuruyor. Biz bu kadını bulabilmek için kasabanın dışındaki ıssız bir mağaraya doğru yol alıyoruz. Kendimizi koruyabilmek için de sadece bir bıçağa sahibiz. Bu mağarada karşımıza çıkacak şey ise bütün olayların gidiştını değiştiriyor.

FPS kamera açısıyla oynanan Moirai temel olarka Minecraft benzeri bir görünümü bir korku oyunu hikayesiyle birleştiren bir yapıya sahip. Oyunu bir point & click macera oyunu gibi oynarken ipuçlarını topluyor, farklı kahramanlarla iletişim kuruyor ve bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Moirai düşük sistem gereksinimlerine ve çok düşük dosya boyutuna sahip. Bu sayede oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabiliyorsunuz.

Moirai Sistem Gereksinimleri

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 512 MB RAM

- İnternet bağlantısı

- 16 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR