MultiSkype 0.3 (windows)

MultiSkype

0.3
MultiSkype
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiSkype ile aynı bilgisayarda farklı Skype hesaplarını açabilirsiniz

MultiSkype kullanıcılara aynı bilgisayarda birden fazla Skype açma imkanı sunan ücretsiz bir çoklu Skype açma programıdır.

İş yerimizde veya evde popüler anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme yazılımı Skype kullanırken aynı bilgisayarda sadece tek bir Skype oturumu açabiliyoruz. Fakat işte ve kişisel kullanımda kullandığımız Skype hesapları farklıysa bu durum sıkıntı yaratabiliyor. Bu nedenle aynı bilgisayarda farklı Skype hesaplarını açma ihtiyacı doğuyor.

Skype normalde kendi yazımı ile 2 farklı hesabı açma imkanı veriyor. Bu işi nasıl yapacağınızı bu yazımızda anlatmıştık:
Programsız Skype Çoklu Oturum Açma

Eğer aynı bilgisayarda 2'den fazla Skype hesabını açmak isterseniz bu yöntemden farklı bir yol kullanmak gerekiyor. MultiSkype bize bu iş için çözüm sunan bir yazılım. Program ile aynı bilgisayar üzerinde istediğiniz kadar Skype oturumu açabilmektesiniz. Bu iş için öncelikle programa hesap bilgilerinizi tanımlamalısınız. Programın hesap detayları ekleme paneline erişmek için programa ait bir kısayol oluşturmalı, sonrasında MultiSkype kısayoluna sağ tıklayıp "Özellikler" seçeneğini seçmeli ve bu ekranda "Hedef" kısmının sonuna "U" harfini eklemelisiniz. Yani karşınızda şuna benzer bir hedef bölümü olmalı:

"C:\MultiSkype.exe" U

Bu adımdan sonra programı normal şekilde çalıştırarak Skpye hesaplarınızı açabilirsiniz.

ARTILAR

2`den fazla Skype hesabını açmaya imkan tanıması

EKSİLER

Hesap detayları ekleme paneline erişim daha kolay olabilir