My Sunny Resort (windows)

My Sunny Resort

My Sunny Resort
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Sunny Resort, kendi tatil köyünüzü açarak işletebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

My Sunny Resort ile internet tarayıcınız üzerinden hiçbir kurulum gerçekleştirmeden kendi tatil köyünüzü kurabilirsiniz. Tarayıcı oyunlarında iddialı olan Upjers'in son çıkan oyunlarından biri olan My Sunny Resort, iş ve stresin yoğun olduğu bu dönemlerde hayalinizdeki tropik tatil atmosferinizi ekranlarınıza getiriyor. En azından stres atmak için kendi kurduğunuz tatil köyüne bakıp iç geçirebilirsiniz.

Futbol menajerliği gibi oyunlar oynadıysanız aslında My Sunny Resort'ta da aynı durumla karşılaşacaksınız. Tek bir adaya kurulu otelle başlayan macera sonrasında altın rengi kumsallar, şezlonglar ve tropik ada tatili için hayal edebileceğiniz tüm çekici alanlarla daha da genişliyor. Her bölümde karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirip tatil köyünüzü geliştirebiliyorsunuz. Tatile gelen müşterilerin memnuniyetine göre daha fazla para kazanıp daha eğlenceli parklar oluşturabilirsiniz. Veya adaya tek bir sahille hayalinizdeki huzuru da bulabilmeniz mümkün, ama turistler bu seçeneği pek beğenmiyorlar.

My Sunny Resort'ta yer alan onlarca seçeneği hemen keşfetmek ve oyunu ücretsiz olarak oynamak için kayıt olmanız yeterli. Bu sayede Upjers'in diğer ücretsiz tarayıcı oyunlarını da deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

ARTILAR

Canlı renk paleti

Tatil atmosferini az da olsa yanısıtıyor

EKSİLER

Başkaları eğlenip tatil yaparken siz bunu oynuyorsunuz

YORUMLAR