Never Again Demo (windows)

Never Again

Never Again
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Never Again zorlu bulmacalarla karşılaştığınız bir korku oyunudur

Never Again sürükleyici bir hikayeye güçlü bir atmosferle birleştiren, FPS oyunları gibi birinci şahıs kamera açısıyla oynanan bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Never Again'de astım hastası olan ve bu nedenle zor bir hayat geçiren 13 yaşındaki Sasha Anders adlı kahramanın başından geçen olaylar konu alınıyor. Kahramanımız bir gün can sıkıcı bir kabus gördükten sonra uyanıyor ve sonrasında dünyanın tepetaklak olduğuna, her şeyin değiştiğine şahit oluyor. Yaşadığı ev tamamen ona yabancılaşıyor, etrafı garip bir sessizlik alırken ailesi ortadan kayboluyor. Kendi odasının haricindeki odalar da karanlığa gömülüyor. Biz de Sasha'ya ne olduğunu çözebilmesi ve ailesini bulabilmesi için yardımcı oluyoruz.

Never Again'de ürpertici sahnelerle karşılaşmanın yanısıra zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Kahramanımızın vereceği asıl mücadele ise astım hastalığına karşı. Sasha heyecanlandığında ya da korktuğunda nefes darlığı başlıyor ve kendinden geçebiliyor. Bu nedenle attığımız her adımı düşünerek atmamız gerekmekte.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Never Again buna bağlı olarak tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit işletim sistemi (Windows 7 ve üzeri)

- 2.4 GHz Intel COre 2 Quad işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GT 740 ekran kartı

- DirectX 11

- 2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme