PassKeeper 0.22 (windows)

PassKeeper

PassKeeper
ÜCRETSİZ
İndir 1.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm hesaplarınız için kullanıcı adı ve şifrelerinizi kolayca saklamak ve güvenle erişmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Geçmişte her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu bir iki bilgisayar ve internet hesabı nedeniyle şifreleri akılda tutmak oldukça kolaydı ve her kullanıcı sadece bir kaç şifreyi ezberleyerek tüm işlemlerini tamamlayabiliyordu. Fakat son yıllarda bu durum biraz değişiklik gösterdi ve maalesef onlarca farklı internet hesabı nedeniyle bu şifreleri akılda tutmak da giderek daha zor hale geldi.

PassKeeper programı, kullanıcıların sahip oldukları şifreleri, şifrelenmiş başka bir ortamda depolayabilmek için kullanabilecekleri programlar arasında yer alıyor ve böylece hiç zorlanmadan onlara erişim sağlamak mümkün hale geliyor. Dosyalar şifrelenmiş şekilde bulundukları için şifrelerin bulunduğu bu dosyalar ele geçirilseler bile içeriklerinin çözülmesi mümkün olmuyor.

E-posta hesaplarından tutun da seri numaralarına ve kredi kartı bilgilerine kadar tüm bilgilerinizi güvenle depolayabileceğiniz PassKeeper uygulaması, böylece tüm kişisel bilgilerinizin veri hırsızlarından korunmasına yardımcı oluyor.

Belirlediğiniz şifrelerin güvenilirliklerini de size aktarabilen programın arayüzü tüm işlevlerine rağmen olabildiğince kolay bir şekilde hazırlanmış ve aynı zamanda tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer artık şifrelerinizi akılda tutamıyor ya da kağıtlara yazmak istemiyorsanız denemeniz gerektiğine inanıyorum.