Peregrin (windows)

Peregrin

Peregrin
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peregrin kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir macera oyunudur

Peregrin sürükleyici ve orijinal bir hikayeyi, farklı; fakat bir o kadar da eğlenceli bir oynanış ile birleştiren bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilim kurguyu fantastik ve mitolojik öğelerle birleştiren bir bulmaca oyunu olan Peregrin'de toplayıcılıkla yaşamını devam ettiren kabilesinden ayrılarak destansı bir yolculuğu çıkan Abi adlı karhamanımızı kontrol ediyoruz. Abi, bir kehanetin izini sürmek için çorak topraklara yolculuk ediyor ve bu topraklarda yaşamış gizemli bir medeniyetten kalan harabeler arasında kadim eserleri bulmaya çalışıyor.

Peregrin'de zorlu bulmacaları büyülü güçlerimizle çözmeye çalışırken karşımıza çıkan yaratıklarla da savaşıyoruz. Haritadaki totemleri aktifleştirdiğimizde ise zayıf canavarları kontrol edebiliyor ve onları yanımızda savaştırabiliyoruz. Kuşbakışı oynanan oyunda birçok farklı mekan ve birçok farklı zorlu bulmaca karşımıza çıkmakta.

Peregrin renkli ve kendine has bir görsel stile sahip. Oyunun sistem gereksinimleri de çok yüksek değil. Peregrin'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Intel i3 işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD 4600 ekran kartı

- 2 GB boş depolama alanı