Podium Free 3.2.1 (windows)

Podium Free

Podium Free
ÜCRETSİZ
İndir 15.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Podium Free programı sayesinde bilgisayarınızdaki ses düzenleme işlemlerini kolayca ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Podium Free programı, bilgisayarında sık sık ses düzenleme işlemleri yapanlar için hazırlanmış ücretsiz bir program ve ses dosyalarının kolaylıkla birbirine eklenebilmesini sağlıyor. Böylece dilediğininiz miksleri hemen yaratabiliyor ve ardından farklı müzik formatlarında kaydedebiliyorsunuz.

Programın kolay ve basit yapısı sayesinde istediğiniz ses dosyalarını ya da parçaları kolayca program içerisine alabilir, ardından düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Tüm eklediğiniz seslerin görsel olarak sunulmaları sayesinde değişiklikler yaptığınızda bunları hemen görmek de mümkün oluyor.

Seslerin çeşitli bölümlerini kopyalamak, kesmek ve yapıştırmak mümkün olduğu için hazırladığınız mikselerin her alanına müdahale edebiliyorsunuz. Eğer çok çekirdekli bir işlemciye sahipseniz, programın tüm çekirdekleri kullanabilme desteği sayesinde çok iyi bir performans artışı yakalamak da mümkün.

VST eklentilerini desteklemesi sayesinde daha önceden satın aldığınız ses ve efekt paketlerini de sorunsuzca kullanabilirsiniz. Her ne kadar bu ücretsiz sürüm bazı kısıtlamalar ile birlikte geçse de ses düzenleme işlerine ilk kez başlayanlar bu eksiklikleri farketmeyeceklerdir. Eğer daha profesyonel bir şekilde çalışmak isterseniz programın ücretli sürümüne de geçiş yapabilirsiniz.