RAD Soldiers 1.05 (windows)

RAD Soldiers

RAD Soldiers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RAD Soldiers Google Chrome üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

RAD Soldiers Google Chrome internet tarayıcısı üzerinde kullanabileceğiniz bir Chrome uygulaması şeklinde olan bir strateji oyunudur.

Çalışması için tek gerekli şeyin internet bağlantısı ve Google Chrome internet tarayıcısı olduğu bu oyunu herhangi bir ödeme yapmadan ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz. RAD Soldiers'de özel yeteneklere sahip askerleri bir araya getirerek kendi kahraman takımımızı kurmaktayız ve takımımızla dünya çapında savaşlara çıkmaktayız. Bu savaşlarda askerlerimiz kendilerine has yetenekleriyle öne çıkıyorlar ve savaşın gidişatını değiştirebiliyorlar.

RAD Soldiers dilediğinizde tek kişilik senaryo modunda oynanabilmekte veya daha çok heyecan yaşamak isterseniz diğer oyuncularla çoklu oyuncu modunda oynanabilmekte. Her savaşta kahramanlarımızın kostümlerini ve kullanacağı silahları belirleyebiliyor, oyunda ilerledikçe yenilerini açabiliyoruz. RAD Soldiers sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda hamlelerimizi dikkatlice hesaplayarak rakibimizle savaşıyoruz ve askerlerimizin özel yeteneklerinden faydalanarak savaşta üstünlük sağlamaya çalışıyoruz.

RAD Soldiers güzel grafikleri ile tatmin edici bir görsel kalite sunuyor. Eğer ücretsiz oynayabileceğiniz ve diğer oyuncularla mücadele edebileceğiniz bir strateji oyunu oynamak isterseniz RAD Soldiers'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR