RealVNC Free 6.1.1 (windows)

RealVNC Free

RealVNC Free
ÜCRETSİZ
İndir 18.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealVNC uygulaması ile internet üzerinden uzaktaki bir bilgisayara erişerek, kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

RealVNC ile internet üzerinden başka bilgisayarlara bağlanarak, kullanıcılara uzaktan yardım desteği verebileceğiniz başarılı bir uzaktan yönetim aracıdır.

Bilgisayar başındayken bazı durumlarda arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyacı olabilir. Bu gibi durumlarda onun yanına gitmek yerine, bilgisayarına uzaktan erişmek daha kolay bir adım olacaktır. Karşınızdaki bilgisayarda da bu programın yüklü olması gerekiyor ve bu sayede siz de uzaktaki bilgisayara kolayca erişip, işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Güvenlik nedeniyle her kullanıcının kendine ait bir şifre belirlemesi gerekiyor. Almanca, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca dil desteği sunan uygulama, biraz önce belirttiğim gibi yetkisiz erişimi engellemek adına VNC kimlik doğrulama özelliğiyle yetkisi olmayan erişimleri engelleyerek güvenliği üst noktalara çıkarıyor.

Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınıza uzaktan destek sağlamak için ya da evinizdeyken ofisteki bilgisayarınızı kontrol etmenizde oldukça işe yarayan küçük ama etkili bir uzaktan kontrol aracı olan RealVNC’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR