Registry Key Jumper 1.1 (windows)

Registry Key Jumper

1.1
Registry Key Jumper
ÜCRETSİZ
İndir 0.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın kayıt defterini kolayca incelemek ve değişiklikler yapmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızın kayıt defterinde oluşacak hatalar her zaman için başka programlarla halledilebilecek düzeyde olmuyor ve bu nedenle Windows Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak ve elle müdahale etmek gerekli hale gelebiliyor. Ancak maalesef Windows'un ilk zamanlarından beri bu araçta pek bir değişiklik gerçekleştirilmiş değil ve dolayısıyla kayıt defterinin oldukça ilkel bir yapıda olduğunu söylemek mümkün. Bu yapısından dolayı çok deneyimli olmayan ev kullanıcıları registry'de yapılacak olan değişiklikler konusunda sorun yaşayabiliyorlar.

Registry Key Jumper programı ise bu sorunun üstesinden gelebilmeniz ve kayıt defteri içerisinde kolaylıkla dolaşabilmeniz için hazırlanmış kullanışlı bir araç. Hem ücretsiz olması, hem de kayıt defterini keşfetmek için kullanılan arayüzün basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış olması nedeniyle bu konuda sorun yaşayan kullanıcılarımızın tercih etmeleri gereken araçlar arasında yer alıyor.

İstediğiniz kayıt defteri anahtarına ve değerine anında ulaşmanızı sağlayan uygulama, böylece tek tek ağaçlı endeks yapısı içerisinde dolaşmadan sonuca erişim sağlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda bulduğunuz anahtar ve değerler üzerinde yapabileceğiniz değişiklikleri de hemen gerçekleştirebilir, daha sonra kayıt defterinizi kaydedebilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirilecek olan değişikliklerin bilgisayarınızın çalışması üzerinde direkt olarak etkili olması nedeniyle bu konuda yapacağınız çalışmalar konusunda dikkatli olmanızı ve rastgele değişiklikler gerçekleştirmekten uzak durmanızı öneriyorum.

YORUMLAR