Reshade 3.0 (windows)

Reshade

3.0
Reshade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,007

  • Üretici

    Reshade

Reshade, boyutunu büyüttüğünüz fotoğrafın piksellerini düzelten ve daha kaliteli bir resim ortaya çıkaran bir uygulamadır.

Reshade, bir tür resim düzenleme uygulamasıdır. 

Çözünürlüğü düşük olan herhangi bir resmi, sizin istediğiniz daha büyük bir çözünürlük oranına getirdiğinizde, bu resimlerin kalitesinin düştüğünü görmüşsünüzdür. Bu problemi çözmek için o resmin daha büyük çözünürlüklü bir halini aramak gibi bir aksiyona girebilseniz de kimi zaman böyle bir şansınız olmayabiliyor. Bunun için Photoshop bilginiz varsa, kendi yeteneğinizle kaliteyi yukarı çekmeniz mümkünken, bunun çok daha kolay bir yöntemi var.

Reshade, yukarıda saydığımız tüm işi sizin için yapıyor. Yani oranını büyüttüğünüz bir resim eğer bozulmaya uğrarsa, Reshade bu bozulmayı otomatik olarka düzeltiyor ve o görüntüyü sizin istediğiniz seviyeye getiriyor. 

Öncelikle uygulamaya bir fotoğraf yüklüyorsunuz. Ardından Main Options kısmından fotoğrafın yeni boyutlarını ayarlamnız gerekiyor. Bu ayarlamayı yaptıktan sonra herhangi bir bozulma yaşarsanız, uygulamanın sağ tarafından görünen "Denoise", "Reduce Artifacts" gibi seçenekleri arttırıp, azaltarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. 

YORUMLAR