Ron's Editor 2015.04.07.0842 (windows)

Ron's Editor

Ron's Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CSV ve TSV dönüştürme sorunlarınızı ortadan kaldırıp ofis çalışmalarınızın verimini artıracak bir Windows uygulaması.

Profesyonel bir uygulama olan Ron's Editor ile CSV dosya formatı üzerinde düzenlemeler yapmanız mümkün.Farklı dosya formatlarını CSV dosyasına dönüştürebileceğiniz bu uygulamada hazırlamış olduğunuz belge bu sayede farklı programlarda, formatlarda hatta ve hatta web üzerinde de görüntülenebilir bir hale bürünecek. Dilerseniz CSV veya TSV gibi farklı formatlar arasında seçim yapmanız da mümkün.

Kolay anlaşılır ve temiz bir arayüze sahip olan bu araç kesinlikle görüntü kirliliği yaratacak her türlü görsellikten arındırılmış. Elbette bu estetikten de biraz kaybetmesine neden oluyor, ancak is odaklı bir çalışma için beklediğiniz hız ve etkin kullanım için ihtiyaç duyacağınız her şey bu hafifsiklet uygulama içerisinde paketlenmiş durumda.

CSV dosyalarını düzenlemek istediğinizde veya bazı veriler üzerinde oynama yapmanız gerektiğinde bu araç hayatınızı kurtaracaktır. Ayrıca başka formatları da bir araya getirip birleştiren Ron's Editor topladıklarınızı tek bir dosya formatında sunma maharetine sahip. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamanın daha fazla özellik taşımasını istemeniz durumunda Pro paketini satın alabiliyorsunuz. Pro paketini almaya karar vermeden önce 30 gün deneyip, tatmin olmadığınızda lite versiyonu ile devam etmeniz de mümkün.

YORUMLAR