Shardlight Demo (windows)

Shardlight

Shardlight
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shardlight bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Shardlight eğer hikaye odaklı oyunları oynamayı seviyorsanız size güzel zaman geçirtecek bir macera oyunu.

Post apokaliptik bir alt yapıya sahip olan Shardlight'ta dünyanın nükleer bombalar nedeniyle bir harabeye döndüğüne şahit oluyoruz. Bombalar ardı ardına düştükten sonra hayat durma noktasına gelmiş, insanoğlunun tüketmeye alıştığı kaynaklar birer birer tükenmeye başlamıştır. Bu nedenle sınırlı kaynaklar üzerindeki hakimiyet büyük bir sorun haline gelmiştir. İşte böyle bir ortamda baskıcı ve adaletsiz bir hükümet tarafından yönetilen bir ülkeye konuk oluyoruz. Oligarşik yapıda olan bu hükümet bütün kaynaklar üzerinde güç kullanarak hakimiyet elde etmiştir. Hükümet elde ettiği bu kaynakları zenginlerin desteğini kazanmak için bir ticaret aracı olarak kullanmaktadır. Hükümeti destekleyen zenginler bu kaynaklardan düzenli olarak pay almaktadır. Fakat fakir insanlar ise herhangi bir yardım alamadıkları için açlık ve hastalıklarla yüzleşmek zorunda kalmaktadır. Kahramanımız olan Amy Wellard ise hükümet adına çalışan bir yetkilidir ve hümkümetin sunduğu desteği kimin kazanacağını belirlemek için çalışmaktadır.

Amy Wellard bütün kaynak sorununu ortadan kaldıracak ve fakir insanlar için kurtuluş olabilecek bir yöntem bulduğuna inanmaktadır. Oyun boyunca bu gizemli yöntemin sırrını çözmeye ve onu fakir insanlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Fakat bu iş bizim için ölüm tehlikesi anlamına geliyor; çünkü  kurduğu sistemin bozulmasını istemeyen hükümet ve onun baskısı altındaki zenginler kahramanımızı durdurmak için çeşitli tuzaklar hazırlıyorlar. Bize düşen görev ise kahramanımızın bu tuzakları ve karşısına çıkan zorlu bulmacaları atlatmasını sağlamak.

Shardlight özgün ve sürükleyici hikayesi ile kolayca beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Retro tarzda grafiklerle süslenmiş Shardlight bize eskiden oynadığımız klasik point & click macera oyunlarını hatırlatıyor.

Shardlight Sistem Gereksinimleri:

Shardlight'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows ME işletim sistemi

- Pentium işlemci

- 64 MB RAMÜ

- DirectX 5.2

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR