Super LoiLoScope 2.5.4.2 (windows)

Super LoiLoScope

Super LoiLoScope
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 68.86 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super LoiLoScope kolay kullanılabilen bir video düzenleme aracıdır

Super LoiLoScope kullanıcılara video kesme, slayt gösterisi hazırlama ve video dönüştürme gibi farklı konularda yardımcı olabilen detaylı bir video düzenleme programı.

Eğer kendi çektiğiniz videolarda istediğiniz görünümü yakalayamıyorsanız veya özel videolar hazırlamak istiyorsanız video düzenleme programları imdadınıza yetişmektedir. Super LoiLoScope ise kullanı8m kolaylığı ön planda kullanılarak geliştirilmiş bu türde bir yazılım. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Super LoiLoScope kullanarak videolarınızdaki istenmeyen bölümleri keserek videodan çıkarabilirsiniz. Ayrıca videonun köşe veya kenarlarını kırparak videolardaki siyah bölümlerden kurtulabilirsiniz.

Super LoiLoScope bilgisayarınızda depoladığınız fotoğrafları kullanarak kendi slayt gösterilerinizi hazırlamanızı mümkün kılıyor. Hazırlayacağınız bu slayt gösterilerinde sadece fotoğrafların görüntülenmesini sağlamanın haricinde fotoğrafların geçiş efektlerini belirleyebilir, videolara müzik ekleme özelliğinden faydalanarak bir arkaplan müziği ekleyebilir ve slayt gösterinize hoş metinler ekleyebilirsiniz.

Programı kullanarak düzenlediğiniz videoları farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. WMV, MP4, AVI, MOV, MPEG2 formatlarını destekleyen program iPod, iPad, iPhone, AppleTV, PS3, PSP ve diğer mobil telefonlar için hazır profillere de yer veriyor ve tek tıklamayla bu cihazlarla uyumlu videolar yaratmanızı sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen Super LoiLoScope hızlı bir video işleme performansı sunmakta.