Super MNC (windows)

Super MNC

Super MNC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super MNC eğlenceli bir online MOBA oyunudur

Super MNC ya da diğer adıyla Super Monday Night Combat oyunculara online olarak heyecan dolu karşılaşmalar yapabilme imkanı veren MOBA türünde bir aksiyon oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super MNC takım çalışmasına dayanan stratejik bir yapıya sahip olan, yoğun aksiyona yer veren bir oyun. Oyunda oyuncular takımlar halinde eşleşmekteler ve kendilerine verilen görevleri gerçekleştirrmeye çalışmaktalar. Bu görevleri gerçekleştirmek için ise rakip takımla çarpışmak gerekiyor. Oyunda bir yandan saldırmanızı diğer yandan da kendi üssünüzü savunmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşacaksınız.

Super MNC'nin temel olarak Team Fortress ve DOTA karışımı bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunun görsel yapısı Team Fortress 2'deki cell-shade grafikleri andırmakta. TPS yani üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir oyun olan Super Monday Night Combat savaş dinamikleri açısından DOTA tarzı MOBA oyunlardaki yapıyı tercih ediyor. Oyunda takım savaşlarında bize yapay zeka tarafından yönetilen botlar eşlik ediyor ve bu botlar da galibiyet kazanmamızda önemli rol oynuyor.

Super MNC'de farklı oyun modları, geniş karakter kişiselleştirme seçenekleri oyuncuları beklemekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP
  • 2 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • 512 MB video belleğe, DirectX 9.0c, Shader Model 3.0 desteğine sahip ekran kartı (Nvidia GeForce 7800 serisi veya ATI Radeon x1900)
  • DirectX 9.0c
  • 2 GB boş depolama alanı
  • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme