Tarayıcı Yöneticisi 2.1.0.563 (windows)

Tarayıcı Yöneticisi

Tarayıcı Yöneticisi
ÜCRETSİZ
İndir 3.82 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tarayıcı Yöneticisi programını kullanarak internet tarayıcınızın ana sayfa ve arama motoru ayarlarını eski haline getirebiliyorsunuz.

Tarayıcı Yöneticisi programı, kullanıcıların web tarayıcılarını zararlı yazılımlardan korumak için kullanabilecekleri ücretsiz ve işlevsel bir uygulama olarak karşımıza çıktı.

Bilgisayarımızda kullandığımız web tarayıcıların zaman zaman çeşitli programların kurulumları esnasında ana sayfaları, arama motorları ve pek çok diğer özellikleri bizden habersiz değiştiriliyorlar ve bu konuda deneyimli olmayan kullanıcılar maalesef istemedikleri web sitelerini ziyaret etmek zorunda kalıyorlar. Pek çok antivirüs programı aslında bu duruma engel olabilmek için destek sunuyor ancak ya yetersiz kalıyorlar ya da ücretli versiyonlarında bu işleve kavuşulabiliyor.

Tarayıcı Yöneticisi sayesinde bu durumun üstesinden gelebiliyor ve tarayıcınızda gerçekleştirilmesi istenen işlemler konusunda hemen haberdar olabiliyorsunuz. Programın bu konuda eski haline geri dönüş desteği sunması da dikkate değer yanları arasında yer alıyor. Uygulamanın koruma sağladığı konuları kısaca listelemek gerekirse;

  • Arama motoru değişiklikleri
  • Ana sayfa koruması
  • Varsayılan tarayıcı
  • Hosts dosyası koruma
  • Tarayıcı etiketleri değişiklikleri

Program devamlı olarak web tarayıcılarınızı kontrol ettiği için görev çubuğunda çalışıyor ancak sistem kaynakları üzerinde pek bir negatif etkisi olduğunu söylemek mümkün değil. Eğer anasayfa değişikliklerinden sıkıldıysanız ve arama motorunuzun sizin istediğiniz gibi kalmasını istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.