The Awesome Adventures of Captain Spirit 1.0 (windows)

The Awesome Adventures of Captain Spirit

1.0
The Awesome Adventures of Captain Spirit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Awesome Adventures of Captain Spirit, ücretsiz olarak yayınlanan macera oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

The Awesome Adventures of Captain Spirit, Steam üzerinden ücretsiz şekilde edinebileceğiniz bir tür macera oyunudur. 

Daha önce yayınlandığı Life is Strange ile macera oyunu sevenlerin çok beğendiği bir yapımı piyasaya sunan Dontnod Entertainment, Square Enix ile yaptığı işbirliğini ücretsiz olarak yayınlayacağı The Awesome Adventures of Captain Spirit isimli oyunla devam ettiriyor. Life is Strange serisinin hikayesinin öncesinde yaşanacakları anlatan oyunun, ücretsiz olarak Steam üzerinden yayınlanacağı belirtilirken, oyun içinde kimi satın alma seçeneklerinin olacağı ve bu farklı modelle oyundan gelir elde edilmeye çalışılacağı belirtildi.

E3 2018 sırasında yayınlanan bir videoyla tanıtılan oyunda, Chris isimli küçük bir çocuğu yöneteceğimiz söylenirken, 9 yaşındaki bu çocuğun hayalleri arasında dolaşacağımız dile getirildi. Çocuğun ikinci şahsiyeti ya da hayali kimliği olan Awesome Captain Spirit ile maceralara atılacağımız söylenirken, oyunun Life is Stange 2’de göreceğimiz bazı karakterler için ön hazırlık olduğu da vurgulandı. Oyunun özellikleriyse şöyle sıralandı:

  • Life is Stange evreninde geçen orijinal bir hikaye deneyimi
  • Chris ile Kaptan Spirit’i yönetin
  • Bölümleri geçerek, yeni bölümleri oynanabilir hale getirin
  • Life is Strange 2’de görebileceğiniz hikaye detayları yakalayın

YORUMLAR