Torrent (windows)

Torrent

Torrent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torrent, Windows 8 ve Windows RT işletim sistemli cihazlarla uyumlu ücretsiz torrent indirme uygulamasıdır.

Jujuba Software tarafından geliştirilen Torrent uygulaması, Windows RT ve Windows 8 işletim sistemli tablet ve masaüstü bilgisayarla uyumlu bir torrent uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan torrent uygulaması ile aradığınız torrent dosyalarını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Windows 8 için özel olarak geliştirilen Torrent, dosya, video ve müzikleri BitTorrent protokolü aracılığıyla indirmenize imkan tanıyan bir torrent içeriklerini indirme uygulaması. Magnet bağlantılarını da destekleyen uygulama ile bulduğunuz torrent dosyalarını kolay bir şekilde Windows 8 cihazınıza indirebilirsiniz. Torrent dosyasının içeriğini, anlık indirme hızını ve seed sayısını görebilirsiniz.

Torrent dosyalarınızı yönetmeniz için tüm seçenekler içerisinde barındıran Torrent uygulaması Magnet bağlantılarının haricinde torrent dosyaları için de destek vermektedir. Herhangi bir torrent sitesinden indirdiğiniz .torrent uzantılı dosyaları da uygulama içerisine aktarıp, indirme işleminin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Türkçe dil seçeneği bulunmayan Torrent uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Magnet bağlantı desteği
  • .torrent uzantılı dosyaları indirme
  • İndirilen torrent dosyalarını yönetme
  • İndirilen torrent dosyaları için hız takibi
  • Torrent dosyasının içeriğini görme

YORUMLAR