YouTube Downer 1.0 (windows)

YouTube Downer

1.0
YouTube Downer
ÜCRETSİZ
İndir 0.46 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Downer, YouTube'daki en sevdiğiniz şarkı, klip yada diğer tüm videoları ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınız ve tabletleriniz üzerinde internetiniz olmadan izlemenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir program.

YouTube Downer, günlük yaşantımızda birçok kişinin şarkı dinlemek için bile kullandığı YouTube üzerindeki videoları indirme işlemi yapmamızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir program. Çok sade ve kullanımı kolay olan programı kullanarak video indirmek için yapmanız gereken, indirmek istediğiniz videonun URL'sini yani linkini kopyalayarak istenen kısma yapıştırmak ve videoyu getir tuşuna basmak. Bu aşamadan sonra hemen bir alt kısımda istediğiniz videoyu görüyorsunuz. Buradan da videoyu indirmek istediğiniz format ve kaliteyi seçtikten sonra ''İndir'' tuşuna basmanız gerekiyor.

Günümüzde interneti olmayan bilgisayar yada mobil cihaz kullanıcı sayısı çok az olmasına rağmen, zaman zaman mobil internet kotası yada evdeki internet problemlerinden dolayı internet erişimimiz olmayabiliyor. Ayrıca çıkacağımız seyahatlerde de her zaman internet erişimi sağlayamayabiliyoruz. Bu gibi durumlar yada arşiv oluşturmak için YouTube Downer ile tüm sevdiğiniz YouTube videoları indirerek saklayabilirsiniz.

Ücretsiz ve kullanımı kolay bir program olması nedeniyle pek çok kişinin tercih ettiği YouTube Downer'ın aradığınız kriterlere sahip olduğunu düşünmüyorsanız diğer YouTube video indirme programları için ilgili kategorimize göz atabilirsiniz.

Windows işletim sistmeine sahip olan bilgisayarlarınız ve tabletlerinize YouTube'dan video indirme imkanı sunan YouTube Downer ile istediğiniz kadar video indirme işlemi yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR