iPhone YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır?

iPhone için YouTube videolarını indirmenin yolunu anlatıyoruz. YouTube videolarını telefona ücretsiz indirin, internetsiz izleyin.

Bu blog yazımızda iPhone için YouTube videolarını indirmenin en kolay yolunu anlatıyoruz. YouTube Red üyesi olmadan da YouTube videolarını iPhone/iPad cihazınıza indirip internetsiz izleme şansına sahipsiniz.

YouTube Videolarını iPhone'a İndirme:

Google, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde YouTube Premium’u duyurdu. Reklamsız, videoları indirme, arka planda çalma seçeneği sunan YouTube Premium (YouTube Red) aylık 11.99$ gibi oldukça pahalı bir ücretlendirme ile hizmete açıldı. Hal böyle olunca YouTube videolarını indirmek için program, uygulama arayışı başlıyor. App Store’da YouTube videosu indirmenizi sağlayan çok sayıda çalışır uygulama olmamakla birlikte olanlar da Apple tarafından kaldırılıyor. Peki, iPhone/iPad'de YouTube videolarını indirmenin bir yolu yok mu? Elbette var.

App Store’da verimlilik kategorisinde ilk 25’de olan, Apple editörlerinin de seçimi, dosya yöneticisi ve medya oynatıcı olarak geçen Documents by Readdle adlı uygulamayı YouTube videolarını indirmek için kullanabilirsiniz. Basit birkaç adımda YouTube videolarını iPhone’a indirebilir, film rulonuza kaydedip dilediğiniz medya oynatıcıyla izleyebilirsiniz.

  • YouTube uygulamasında indirmediğiniz istediğimiz videoyu açıktan sonra Paylaş’a ardından Bağlantıyı Kopyala’ya dokunuyoruz.

  • Documents by Readdle uygulamasını açıyoruz. Browser simgesine (sağ alt) dokunup tarayıcıyı açıyor ve PickVideo.net gibi YouTube videolarını indirmeye izin veren bir siteye giriyoruz.

  • Kutucuğuna dokunarak Yapıştır diyoruz ve Download butonuna dokunarak indirmeyi başlatıyoruz.

  • Sayfayı aşağı kaydırdığınızda Download Video with Sound altında farklı kalite ve formatlarda videonun indirmeye hazır olduğunu göreceksiniz. Download’a dokunarak devam ediyoruz. (Dahili tarayıcıda indirme simgesine dokunarak indirme ilerlemesini görebilirsiniz.)

  • İndirdiğiniz videoyu kamera rulonuza taşımak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit: Documents by Readdle uygulamasında mor renkli klasöre dokunup Downloads klasörüne girmek ve indirilen videonun yanındaki üç noktaya ardından Move yani Taşı’ya dokunmak.

  • Sonrasında On my iPhone altında Documents - Photos yolunu izliyoruz. Move to Photos’a dokunduğumuzda video film rulosuna taşınmış oluyor.

iPhone'da YouTube videolarını indirmek için sizin kullandığınız yöntem hangisi? Yorumlarda bizimle paylaşın.

YORUMLAR