Firefox Video İndirme Eklentileri

Firefox tarayıcınız ile kullanabileceğiniz en iyi video indirme eklentileriyle Facebook, Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi popüler video sitelerinden kolayca indirme yapabilirsiniz.

Firefox Video İndirme Eklentileri

Firefox hayatımıza girdiğinden beri bazı eklentileriyle bağımlılık yarattı. Tarayıcıyı daha etkin kullanmamızı sağlayan bu eklentiler o kadar gelişti ki, artık programlar kadar işlevsel hale geldiler. Eğer ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip doğru eklentilerle tarayıcınızı zenginleştirirseniz pek çok programı hayatınızdan çıkarmış oluyorsunuz.

Eklentilerle ilgili aldığımız geri dönüşler genelde tarayıcının performansını düşürdüğü yönünde. Ancak Firefox'un güncel sürümlerinde bu gibi problemler tamamen aşıldı. Kurduğunuz eklentiler tarayıcı sürümüyle uyumluysa herhangi bir performans problemine yol açmıyor. Gelelim asıl konumuz olan Firefox ile kullanabileceğiniz en iyi video indirme eklentilerine.

Aşağıda listelediğimiz Firefox video indirme eklentileri kullanım ve popülerlik açısından öne çıkarak ilk 5 arasında yer almayı başardı. Bu listeyi çeşitlendirmek için yorumlarınızla katkıda bulunursanız çok seviniriz.

YORUMLAR