AE CoC Zombie 1.0.0.2 (winphone)

AE CoC Zombie

AE CoC Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE CoC Zombie, düşük donanımlı Windows Phone cihazınızda dahi rahatlıkla oynayabileceğiniz bir zombi vurma oyunu.

AE CoC Zombie, ufak bir kasaba kan emici zombilerle karşı karşıya geldiğimiz, üçüncü şahıs kamera açısından oynanan bir zombi oyunu ve sadece Windows Phone platformunda indirilebilir olmasıyla öne çıkıyor.

Çizgi film tarzı görselleriyle dikkat çeken zombi vurma oyunu bir hikaye üzerine kurulmuş. Kısaca bahsetmem gerekirse, DJB adında gizli bir teşkilat yeraltında kurdukları büyük bir laboratuvarda zombileri araştırmaktadır. Günlerden birgün beklenmedik bir olay olur ve zombiler toplu şekilde kaçmaya başlarlar. Kasabaya hızlı bir şekilde yayılan zombileri etkisiz hale getirerek kasabaya içerisinde bulunduğu durumdan kurtarmak bir swat ekibine düşer. Bu noktada da biz devreye giriyor ve swat ekibinin başı olarak kasabada korku salan yürüyen ölüleri bir bir temizlemeye başlıyoruz.

Kana aç zombilerin kökünü kurutmak için ara vermeden mücadele içerisinde olduğumuz oyunda kullanabildiğimiz 11 farklı silah mevcut. Zombilerin başlarını paramparça yapan, toplu zombi katliamı yapabildiğimiz silahları yenileme şansına da sahibiz.

Oyunun kontrol sistemi ise oldukça basit hazırlanmış. İlk oynayışınızda hemen adapte olacağınızı düşünüyorum. Detaya girmeden bahsedecek olursam, nişan almak için kaydırma, ateş etmek için de dokunma hareketini kullanıyoruz. Silah değiştirme, sağlık yenileme gibi önem arz eden şeyleri de ekranın sağına yerleştirilmiş butonlara dokunarak gerçekleştiriyoruz.

Dead Trigger 2 gibi hem görsel hem de oynanış olarak çok daha üstün zombi oyunları mevcut iken AE CoC Zombie oynanır mı? derseniz kesinlikle hayır ancak düşük donanımlı bir Windows Phone cihaza sahipseniz çok fazla seçeneğiniz yok.

YORUMLAR