AE Fruit Slash 1.4.0.0 (winphone)

AE Fruit Slash

AE Fruit Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Fruit Slash, popüler meyve kesme oyunu Fruit Ninja'nın ücretsiz sürümüdür.

AE Fruit Slash, birbirinden sulu meyveleri bir ninja ustası gibi keserek puan toplamaya çalıştığınız eğlenceli bir mobil oyun. Tüm Windows Phone telefonlarla uyumlu ve ücretsiz olarak oynanabiliyor.

AE Fruit Slash, popüler meyve kesme oyunu Fruit Ninja ile aynı oynanışı ve oyun modlarını sunuyor. Fruit Ninja’da olduğu gibi meyve ve sebzeleri seri seri bir şekilde keserek puan kazanıyoruz. Aniden ve ekranın farklı noktalarından karşımıza çıkan meyveleri kesme şeklimize göre puanımız artıyor. Aynı anda birden fazla meyveyi kestiğimizde farklı, tek bir meyveyi birkaç dokunuşla kestiğimizde farklı puan kazanıyoruz.

Basit ancak bağımlılık yapan bir oynanış sunan AE Fruit Slash, ciddi anlamda odaklanma gerektiriyor. Meyveleri keserken son derece dikkatli olmalı, araya karışan bombalara dokunmamalısınız. Puan kaybetmenizi gerektiren öğelerin yanında zamanı dondurma gibi işinizi kolaylaştıracak öğeler de mevcut.

Daha önce Fruit Ninja’yı oynadıysanız veya hali hazırda telefonunuzda yüklü ise AE Fruit Slash’i yüklemeniz zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır. Ancak Fruit Ninja’yı ücretli olmasından dolayı indirmemeyi tercih ettiyseniz işte size ücretsiz alternatifi hatta kopyası.

YORUMLAR