Akche 1.0.0.0 (winphone)

Akche

Akche
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akche, Türkçe dil destekli gelişmiş kişisel finans uygulamasıdır.

Akche, gelir ve giderlerinizi takip edebileceğiniz bir kişisel finans uygulamasıdır. Mali durumunuzu kolayca yönetmenize imkan tanıyan uygulamas ile tüm harcamalarınızı takip edebilir, bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Akche, Windows Phone platformundaki en gelişmiş kişisel finas uygulaması. Hazır etiketleri kullanarak gelir ve gider kalemlerinizi belirleyebilir, bulunduğunuz ay içerisinde nereye ne kadar harcağınızı görebilir, günlük, haftalık ve aylık rapor alabilirsiniz. Gelir ve harcamalarınızı grafik üzerinde görebilirsiniz.

Akche, dilediğiniz sayıda hesap tanımlamanıza imkan tanır. Gelir ve gider durumunuzu hesaplarınıza göre analiz edebilir, hesaplar arası transfer gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bakış seçeneği sayesinde yaptığınız tüm harcama ve gelirlerinizin toplamını görebilirsiniz. Etiketler bölümünden ise nereye ne kadar harcadığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Sade arayüzü ile dikkat çeken Akche, Windows Phone akıllı telefonunuzda kullanacağınız en gelişmiş ve kullanımı rahat Türkçe finans uygulaması ve kesinlikle denenmeli.

YORUMLAR