fastPay

fastPay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,793
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denizbank

Pek çok bankacılık işlemini ve ödeme işlemlerini direkt olarak Android akıllı telefonunuzdan gerçekleştirmek için fastPay uygulamasını kullanabilirsiniz.

Pek çok bankanın direkt olarak internet bankacılığı işlemlerini gerçekleştirmek üzere hazırlanmış olan mobil uygulamaları mevcut. Ancak Denizbank biraz daha farklı bir çizgi izleyerek mobil bankacılık haricinde direkt olarak Android akıllı telefonlardan ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesini sağlayan fastPay uygulaması oldukça yenilikçi bankacılık uygulamalarından bir tanesi.

Uygulamayı kullanarak Denizbank hesabınızın olup olmamasına bakılmaksızın Denizbank ATM'lerinden para yükleyebilir, bunu istediğiniz kişilere gönderebilir ve bu parayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tabii ki Denizbank müşterilerinin kendi kişisel hesaplarını direkt olarak uygulamaya bağlama imkanları da mevcut.

Uygulamada gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında çak gönder, TL yükleme, market ve restoran gibi ödeme yapılması gereken yerlerde mobil işlemlerle kartsız, nakitsiz bir şekilde ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Her geçen gün daha fazla işyeri ile anlaşma gerçekleştiren Denizbank'ın fastPay uygulaması yakın zamanda en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden bir tanesi olabilir.