All News 2.2.0.0 (winphone)

All News

All News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızdan yurt dışında olan bitenleri yerel kaynaklardan takip etmenizi sağlayan bir uygulama.

Windows Phone cihazınızda haber aramak için yerel uygulamalar size yetersiz gelmeye başladıysa ve farklı haber sitelerini web üzerinde görüntülemektense birkaç tanesini aynı uygulamanın çatısı altında görmeyi tercih ediyorsanız All News isimli bu çalışma hayatınızı kolaylaştıracaktır. Uygulama olarak çıkan birçok haber kaynağı olsa da her birini ayrı olarak açmanın getirdiği zahmetten kurtulmanız mümkün.

All News kaynak olarak haberlerini büyük kurumlardan alıyor. Bunlardan başı çekenler Al Jazera, BBC, CNN, Fox News, RT, The Guardian, Times of India, New York Times ve SPIEGEL gibi örnekler olduğu için farklı görüşlerden de faydalanıp gündemi kendi gözünüzle tartmanız mümkün olacaktır. Bildirim ayarları üzerinden dilediğiniz kaynaklarının ana ekranında ilgi duyduğunuz habere göre bildirim yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın tek üzücü tarafı arayüz tasarımının oldukça özensiz hazırlanmış olması. Bu durum için üreticiler gerçekten ellerini taşın altına sokuk daha şık bir görüntü sunabilmeliler. Zira, haber takip ederken göze hitap eden seçenekler her daim öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Windows Phone üzerinde sorun yaratmadan çalışıyor.

YORUMLAR