CNN Türk

CNN Türk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,725
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İnteraktif Medya

CNN Türk Android uygulaması ile ülke ve dünya gündemini takip edebilir, CNN Türk'ün radyo ve tv yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz.

CNN Türk uygulaması, Android kullanıcıları için geliştirilen bir haber portalı uygulamasıdır. Gündemi bu portal sayesinde her yerden takip edebilirsiniz.

Şık ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcıların beğenisine sunulan uygulamada birçok fonksiyon bulunmakta. Manşetler bölümünde gündemdeki haberlere göz atabiliyorsunuz. Galeri bölümünde haberlere ait görseller, videolar bölümünde ise haberler ve birçok kategorideki videolara ulaşabiliyorsunuz. Son dakika haberlerini ise ilgili bölümden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bunların dışında, ekonomi haberlerine ve finans değerlerini takip edebilirsiniz. CNN Türk televizyonunda yayınlanan programları ve detaylarını görebilir, haftalık yayın akışını takip edebilirsiniz. CNN Türk’ün Twitter hesabı ise uygulamaya entegre edilmiş, bu sayede uygulamadan çıkmadan takip edebilirsiniz. Alt kısımda bulunan hava durumu bölümüyle, şehrinize ait hava durumunu güncel olarak takip edebilirsiniz. Haberleri ve programları canlı olarak da takip edebilme imkanınız bulunuyor. Üst kısımda bulunan TV ikonuna tıklayarak canlı yayını izleyebilir, radyo ikonuna tıklayarak ise CNN Türk Radyo’yu dinleyebilirsiniz.