Fedora Reader

Fedora Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 1.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joshua Grzybowski

Ekonomik RSS okuyucu Fedora Reader ile internet bağlantınızı daha az düşünerek haber takip etmeniz mümkün.

Windows 10 arayüzüne yaklaşan şık tasarımıyla dikkat çeken Fedora Reader, Windows 8 için hazırlanmış bir RSS okuyucu uygalaması. Yalın ve zarif bir görünüme sahip olan uygulama minimalist yapısı sayesinde internet trafiğinizde yük oluşturmadan akıcı bir haber takibi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Windows Phone 8.1 kullanıcıları ile entegre bir kullanım deneyimi sunan uygulama, evrensel tasarımı sayesinde evde veya dışarda aynı RSS okuyucu ile yola devam etmenizi mümkün kılıyor. Windows 10 ile gelen yeni tipografik estetiği bu uygulama ile yakalamanız mümkün. Okuması keyif veren ince ve sade fontlar modern arayüz ile birlikte daha da hoş görünüyorlar. 1.1 MB alan kaplamasıyla hafif siklet bir uygulama olduğunu gösteren Fedora Reader bu vesile ile akıcı bir kullanıcı deneyimine ulaşmanızı da sağlıyor.

Daha önce RSS kullanmadıysanız ve hazır bir takip listesine sahip değilseniz endişe etmeyin, çünkü uygulama içerisinde bulunan kategoriler sizin için iyi tavsiyelerle geliyor. İş dünyası, haberler, eğlence ve teknoloji gibi seçeneklerin her birinde dünya üzerindeki popüler kaynaklara ulaşabiliyorsunuz. Yetersiz olacağını düşünmeniz durumunda kendi kişisel tercihlerinizi de listeye zahmetsizce eklemeniz mümkün.

ARTILAR

Ücretsiz

Evrensel uygulama yapısı

Kişiselleştirilebilir

EKSİLER