Comicana

Comicana

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 212
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Niko Vrdoljak

Comicana, çizgi romanlarınızı dijital ortamda okumayı tercih ediyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir uygulama.

Comicana, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda çizgi roman okumanın keyfini sürebileceğiniz uygulamalardan biri. CBR, CBZ, CB7, EPUB ve PDF formatında çizgi romanları boyutları ne olursa olsun sorunsuzca açabilen uygulama tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Comix uygulamasını alternatif olarak kullanabileceğinizi düşündüğüm Comicana, favori çizgi roman kitaplarınızı hem tablet, hem telefon, hem de bilgisayar üzerinden okumanıza izin veriyor. Tek bir çizgi romanı veya klasöre toplanmış birden fazla çizgi romanı açabilen uygulamada çizgi romanınızı okurken ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut.

Çizgi romanlarınızı ister yatay ister dikey konumda okuyabileceğiniz çizgi roman uygulamasında dilediğiniz sayfayı daha hızlı açmanızı sağlayan seçenekler (ilk, önceki, sonraki, son sayfayı hızlıca açma), sayfadaki detayları görmenize izin veren sayfa yakınlaştırma, çizgi romanda beğendiğiniz bir sayfayı almanıza imkan tanıyan yer imleri, sevdiğiniz çizgi romana tek dokunuşla ulaşmanızı sağlayan sabitleme seçeneği gibi çizgi romanı okurken arayacağınız her şey kullanımınıza sunuluyor.

Dijital ortamda çizgi roman okumaktan keyif alan biriyseniz Comicana uygulamasına kesinlikle göz atmalısınız.