Animals Paint 1.0.0.0 (winphone)

Animals Paint

Animals Paint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazları için ücretsiz bir boyama kitabı uygulaması arıyorsanız Animals Planet iyi bir başlangıç.

Küçük çocukların büyük ilgi gösterdiği boyama uygulamalarına hayvan tadı ekleyen Animals Paint ile sevimli hayvanların dünyasını boyayarak keşfedeceksiniz. Günümüzde sayıları iyice azalan boyama kitaplarının ardından mobil uygulama dünyasında yeniden canlanmaya başlayan bir ekol olan boyama oyunları çocuk gelişiminde en çok tercih edilen eğlence ve eğitim unsurları arasında yer alıyor. Dolayısıyla teknolojinin bizden almış olduğu değerleri bu uygulamalar ile yeniden kazanmanız mümkün.

Hayvanların dünyasına meraklı çocuklar için tasarlanmış sevimli ilüstrasyonların bulunduğu bu Animals Paint isimli uygulamaya düzenli olarak yeni görseller ekleniyor. Güncellemeleri düzenli olarak taki ettiğiniz müddetçe sınırsız bir boyama kitabına sahip olacaksınız. Renkleri öğretmek için harika bir araç olan bu uygulama ile aynı zamanda çocuklarınız hayvanların gerçek görünümleri konusunda da fikir sahibi olmaya başlayacaklar.

Ücretsiz olarak sunulan bu Windows Phone uygulaması 150 farklı renk içeriyor. Resimleri fotoğraf arşivinize kaydetme seçeneği sayesinde çocuğunuzun boyadığı resimleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu paylaşmış olduğunuz görseller büyüyen çocuğunuzun yıllar sonra bakmak isteyeceği güzel anılara dönüşebilir.