Ice Cream

Ice Cream

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 332
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bluebear Technologies Ltd.

Birbirinden zorlu 100'ü aşkın seviyesi bulunan Ice Cream oyununda göreviniz, gelen dondurma siparişlerini en doğru ve kısa bir süre içinde hazırlamak.

Çocuklara ve yetişkinlere yönelik bir oyun olan Ice Cream, dondurma standının başında bekleyerek siparişleri dpğru şekilde teslim edip seviye atlayabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.

Dondurma standında bekleyerek, müşterilerin istediği karmaşık dondurma külahlarını hızlı bir şekilde hazırlamanız gereken oyunda, müşteri memnuniyetini sağlamanız çok önemli. Siparişleri ne kadar kısa sürede hazırlarsanız, o kadar çok müşteri kazanabileceğiniz gibi, müşteri sayınız arttıkça da siparişleriniz o kadar karmaşık hale geliyor.

Özellikle hafızanızı test etmek için geliştirilen oyunda seviye atladıkça, gelen siparişlerinizde kullanabileceğiniz malzemelerin kilidini de kaldırmış oluyorsunuz. Giderek zorlaşan 100’ü aşkın seviyesi bulunan oyunda 30’dan fazla başarı seviyesi bulunuyor.  Yapmanız gereken tek şey, halihazırda bulunan dondurma çeşitleri, külahlar, aromalar ve sosları,  gelen siparişe uygun bir biçimde en kısa sürede hazırlamak. Rekabeti arttırmak için dünyadaki diğer oyuncularla da mücadele edebileceğiniz oyunda,  skor tablosunda zirveye ulaşarak en iyi dondurma salonu ödülünü almak da sizin elinizde.