Kinectimals

Kinectimals

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 394
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Studios

Kinectimals, XBOX 360'ın Kinect destekli popüler oyunu.

Microsoft’un XBOX 360 oyun konsoluna özel ve hareket algılayıcı Kinect ile uyumlu bir oyun olan Kinectimals, mobil cihazlarda da karşımıza çıkıyor. Kinect yerine dokunmatik kontrolleri kullanarak hayvanları sevebiliyor, onlarla çeşitli oyunlar oynayabiliyor ve eğitebiliyoruz.

Köpek, kedi, panda, aslan, kaplan ve daha sayamadığım onlarca hayvanın en şirin hallerini görme şansı bulduğumuz oyun özellikle çocuklar için tasarlanmış ancak yetişkinlerin de oynarken eğlenebileceğini düşünüyorum. Oyunda her cinsten hayvanla karşılaşıyor ve onları mutlu etmek adına onlarla oyun oynuyor, onlara yemek veriyor, başlarını ve patilerini okşayabiliyoruz. Onlar mutlu oldukça puan kazanıyor ve topladığımız puanlarla hayvanlarımız için yeni oyuncaklar, mamalar satın alabiliyor, yeni hayvanlarla tanışma fırsatı buluyoruz.

Oyun konsolundan aktarılan bir mobil oyun olduğu için grafiklerin de oldukça başarılı olduğunu söylemek gerek. Özellikle hayvanların gelişi güzel tasarlanmadığı, en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ilk bakışta belli oluyor. Tabii ki grafik kalitesinin yanında animasyonlar da etkileyici. Birlikte vakit geçirdiğiniz hayvanın yemeğini yerken, oyun oynarken, sevilirken verdiği tepkiler sizi gerçekten bir hayvanla oynuyormuş hissi veriyor.

Kinectimals, hayvan severlerin kaçırmaması gereken bir yapım olmakla birlikte çocuğunuza gönül rahatlığıyla oynattırabilirsiniz.