Asphalt 8 1.0.0.5 (winphone)
Asphalt 8
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    53,681

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt 8: Airborne yılın en iyi mobil yarış oyunlarından biridir

Android ve iOS cihazların en beğenilen yarış oyunu olmaya aday Asphalt 8: Airborne nihayet Windows Phone işletim sistemi kullanan cihazlar için çıkış yaptı!

Mobil cihazların limitlerini zorlayan bir araba yarışı oyunu olan Asphalt 8 oldukça kaliteli grafiklerinin yanında yüksek eğlence ve adrenalin sunan oynanışı ile de ön plana çıkmakta. Serinin yeni oyununda tamamen yenilenen fizik motoru sayesinde sıradışı akrobatik hareketler ve uçuşlar gerçekleştirebiliyoruz ve hızı iliklerimize kadar hissedebiliyoruz.

Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt 8: Airborne birçok bilgisayar oyunundan bile yüksek kalitede olan grafikleri ile gözlere ziyafet vermekte. Oyunun grafikleri gerçekten de mobil cihazlarda görebileceğiniz en kaliteli grafikler arasındadır. Oyunda yer alan arabalar ve mekanlar bu grafik motorundan nasibini almakta.

Asphalt 8: Airborne'da birbirinden güzel rüya arabaları kullanabilme imkanımız var. Oyunda lisanlı olarak bulunan gerçek arabalar yarışlar kazandıkça açılabiliyor. Aralarında Lamborghini ve Ferrari gibi markaların hız canavarlarının da olduğu 47 adet farklı araba bizleri beklemekte.

Asphalt 8: Airborne'da yer alan hasar sistemi oyuna renk katmaktadır. Oyun için özel olarak hazırlanmış yüksek kalite motor sesleri oldukça gerçekçidir. Oyunun bu güzel yapısını çok oyunculu modda 7 arkadaşımızla birlikte paylaşabilmekteyiz. Bunun yanında arkadaşlarımızın hayalet görüntüleriyle de yarışabilmemiz de mümkündür.

Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Asphalt 8: Airborne kesinlikle denemeniz gereken bir mobil oyundur.

1.0.0.1 güncellemesi ile oyun ücretsiz hale geldi. Artık yüksek heyecanlı yarış keyfini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz.

1.0.0.5 güncellemesi ile yeni yarış pistleri ve aralarında Ferrari Testarossa'nın da olduğu yeni arabalar oyuna eklendi

YORUMLAR