Astronomy Hub 4.5.2188.2258 (winphone)

Astronomy Hub

Astronomy Hub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astronomy Hub, Windows Phone platformundaki en popüler astronomi uygulaması.

Astronomy Hub, astronomi meraklıları için hazırlanmış bir mobil uygulama ve sadece Windows Phone platformunda yer alıyor. Gezegenler ve yıldızlara ilişkin makale ve güncel haberleri güvenilir kaynaklardan takip edebileceğiniz bir astronomi uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmanızı öneririm.

Windows Phone’daki en popüler astronomi uygulaması olarak karşımıza çıkan Astronomy Hub ile bilimle ilgili binlerce makale, fotoğraf, video, podcaste ulaşmanın haricinde NASA’nın resmi kanalları üzerinden yayınladığı haberlere ulaşabiliyorsunuz. Günlük olarak güncellenen oldukça geniş bir arşivde saklanan binlerce makaleyi okuyabildiğiniz gibi dinleme şansına da sahipsiniz.

Astronomi ve uzay bilimleri adına aradığınız her şeye en güvenilir kaynaklardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Astronomy Hub uygulamasının tek beğenmediğim yanı içeriği Türkçe olarak sunmaması oldu. Astronomiye merakınız varsa şaşırtıcı video ve fotoğrafların yanında NASA’dan ilginç bilgilere de erişebileceğiniz uygulamanın tüm içerikleri ücretsiz sunması da oldukça güzel.

YORUMLAR