Beats Music 1.0.129.3 (winphone)

Beats Music

Beats Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beats Music uygulaması ile milyonlarca şarkıyı yüksek kalitede dinleyebilir, müzik haberlerini takip edebilirsiniz.

Beats Music, farklı türde milyonlarca şarkıya erişebileceğiniz yeni çeşit bir müzik servisidir. Müzik uzmanları tarafından itinayla seçilmiş zengin içerikleri çalma listelerini dinleyebileceğiniz uygulama, doğru zamanda doğru müziği sizinle buluşturuyor. Tek yapmanız gereken oynat butonuna dokunmak ve kesintisiz müziğin tadını çıkarmak.

Beats Music’in 20 milyon şarkılık geniş arşivinde istediğiniz türde müziği erişebiliyorsunuz. Dilerseniz çevrimiçi olarak dinleyebiliyor, dlerseniz de daha sonra dinlemek üzere akıllı telefonunuza kaydedebiliyorsunuz.

Ne dinleyeceğinizden emin olmadığınız durumlarda zengin çalma listeleriyle karşınıza çaıkan ve yüksek kalitede müziğin keyfini doyasıya yaşatan Beats Music’te müzik uzmanlarının oluşturdukları albüm ve çalma listelerinin miksine ulaşabileceğiniz gibi kendi mikslerinizi de hazırlama şansına sahipsiniz.

Etkileyici arayüz üzerinden sizin için hazırlanan özel çalma listelerine, müzik dünyasından en son haberlere, dünya genelinde dinlenen popüler parçalara rahatça erişebiliyorsunuz.

Beats Music, abonelik sisteminin geçerli olduğu bir çevrimiçi müzik dinleme platformu olduğundan sınırsız dinleme için aylık 9.99 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı 7 gün süreyle ücretsiz olarak deneme imkanı da sunuluyor.

YORUMLAR