Bilio 3.0.0.21 (winphone)

Bilio

Bilio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilio, aradığınız ürünü en uygun fiyata satın almanız için yardımcı olan bir alışveriş uygulamasıdır.

Bilio, internet üzerinden ürün satın almayı tercih eden herkese önerebileceğim eşsiz bir alışveriş uygulaması.

800’den fazla e-ticaret mağazasının milyonlarca ürünü listeleyen, böylelikle aradığınız ürünü en uygun fiyata nereden alacağınıza yardımcı olan Bilio.com’un resmi Windows Phone uygulamasının oldukça başarılı olduğunu söylemem gerek. Zira Windows Phone platformu özellikle ülkemizde geri planda kalıyor ve fazla kullanıcısı yok. Ancak bu durum Bilio ekibini etkilememiş ve ortaya kusursuza yakın bir alışveriş uygulaması çıkarmışlar.

Windows Phone 8 ve üzeri yüklü cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Bilio’da karşılaştırmak istediğiniz ürüne üç farklı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Barkod okuyucu, sesli arama veya klasik arama ile arama yapabiliyor, filtreleme ve sıralama özelliği ile dilediğiniz ürüne daha kolay ve hızlı şekilde bulabiliyorsunuz.

Ürünleri kategoriler halinde sıralama özelliğini de sahip olan uygulamada ürün hakkında yapılan yorumları da görebiliyorsunuz. Bu sayede ürün hakkında ön bilginiz oluyor; sorun çıkarması muhtemel ürünü satın almamış oluyorsunuz.

En çok takip edilen, popüler ürünlerden de haberdar olmanızı sağlayan Bilio, ürün fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz en iyi mobil uygulama. Sıklıkla alışveriş yapan biriyseniz aynı ürünü daha uygun fiyata satın almanıza yardımcı olarak bütçenizi gereksiz yere aşmanıza engel olan bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR