Blue Skies 1.5.2.84 (winphone)

Blue Skies

Blue Skies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blue Skies, bulunduğunuz şehrin hava durumunu detaylı olarak gösteriyor ve canlı kutucuk desteği de bulunmakta.

Blue Skies, Windows Phone telefonunuzda AccuWeatherMSN Weather uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz basit, modern görünümlü ve ücretsiz bir hava durumu uygulaması.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan Blue Skies uygulaması bulunduğunuz veya dilediğiniz bir şehrin hava durum bilgisine detaylı olarak ulaşabileceğiniz mobil uygulamalardan biri. 5 günlük, 24 saatlik hava durum raporu sunabilen ve yağış, nem, rüzgar hızının yanı sıra çoğu hava durumu uygulamasında göremediğimiz gündoğumu ve günbatımı saatini de gösteren Blue Skies, o günkü havaya göre uyarı ve tavsiyeler de sunabiliyor.

Hava durum bilgisini sesli komutları kullanarak ta öğrenebileceğiniz Blue Skies’ın en beğendiğim yanı geniş canlı kutucuk desteği oldu. Uygulamayı açmadan doğrudan başlangıç ekranınızdan havanın nasıl seyredeceğini görmenize imkan tanıyan canlı kutucukların boyutunu ayarlayabiliyor, transparan görünmesini sağlayabiliyor, hangi aralıklarla güncellemeleri gerektiğini belirleyebiliyorsunuz.

Hava uyarılarını anlık bildirimlerle ekranınıza ileten Blue Skies uygulamasının arayüzü, kullanımı son derece basit ancak yine de Türkçe dil seçeneğini arıyorsunuz.