Cel 1.6.2.0 (winphone)

Cel

Cel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cel, web tabanlı popüler aksiyon oyunu Agar.io'yu Windows Phone cihazınızda çevrimdışı oynamanıza izin veriyor.

Cel, web tarayıcılar üzerinden oynanan popüler aksiyon oyunu Agar.io oyununu Windows Phone cihazımıza taşıyor ve çevrimdışı yani internete ihtiyaç duymadan oynama seçeneğiyle geliyor. Hem telefon hem de büyük ekranlı tabletlerde rahat bir oynanış sunduğunu da belirteyim.

Agar.io, bildiğiniz üzere çevrimiçi oynanabilen diğer bir deyişle tek başınıza değil, dünya genelinde insanlara karşı oynama şansı sunan bir oyun. Top yiyerek büyüme üzerine kurulu oyun oldukça fazla kişi tarafından oynandığından oynayıp oynamama arasında gidip gelebilirsiniz. Alıştırma yapma seçeneği de sunmadığından başladığınız gibi oyuna veda etme olasılığınız yüksek. Cel, yeni Agar.io oyuncuları için hazırlanmış bir oyun. Hesap oluşturmadan, tek başınıza yapay zekaya karşı oynayabiliyor ve oyunun püf noktalarını kapma şansına sahip oluyorsunuz.

Cel, hem görsel hem de oynanış olarak orjinal oyundan farklılık göstermiyor. Yine ufak bir top olarak başlıyor, karşımıza çıkan bizden hacimce küçük topları yiyerek büyümeye çalışıyoruz. Öte yandan büyük olanlara yem olmamaya çalışıyoruz. Bunların dışında ekranın sağ alt köşesindeki split, sizden uzakta olanları yemenize izin verirken; eject sizden küçük olanları kandırmanızı sağlıyor.

YORUMLAR