Checkpoint Champion (winphone)

Checkpoint Champion

Checkpoint Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Protostar

Checkpoint Champion, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz indirip bitirebileceğiniz eğlenceli bir mini araba yarışı oyunu.

Checkpoint Champion, Windows Phone platformunda ücretsiz karşımıza çıkan yüksek kalitede – detaylı araba yarışı oyunlarının verdiği keyifden çok daha fazlasını veriyor. Retro görselleriyle günümüz yarış oyunlarından çok uzakta olsa da oynarken büyük keyif veriyor. Boş zamanlarda, yolda giderken veya misafirlikte açıp kısa süreliğine oynarken keyif alacağınızın garantisini verebilirim.

Yarış oyunlarında görsellik sizin için arka planda kalıyorsa Checkpoint Champion’ı kesinlikle oynamalısınız. Farklı renk ve sürüş dinamikleriyle onlarca mini araba ve sürüşünüzü etkileyen zorlu pistler… Mini arabalarımızı tepe kamera açısından gördüğümüz oyunda her ne kadar arabamızı kontrol etmek için fazla çaba sarfetmemiz gerekmese de tamamlamamız gereken görevler oldukça zorlu ve uzun sürüyor. 48 görev boyunca kumlu, çamurlu, sulu pist demeden drift yapıyor, engelleri aşmaya çalışıyoruz.

İnternet bağlantısı olmadan oynayabildiğimiz mini yarış oyununda farklı araba seçenekleri de bulunmakta. Garajda bulunan her biri farklı hız, tutuş, turbo ve viraj almaya sahip onlarca araba arasından dilediğimizi hemen alamıyoruz. Görevleri tamamladıkça kazandığımız altınlarla veya doğrudan satın alım yaparak arabamızı değiştirebiliyoruz.

YORUMLAR