Daylight Ninja (winphone)
Daylight Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    Siiven Games

Daylight Ninja, Windows Phone telefonunuzda zaman geçirmek adına oynayabileceğiniz bir ninja oyunu.

Daylight Ninja, Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz (reklamlarla oyun zevkimizi yarıda kesmeyen) bir ninja oyunu. Eski nesil çizgi filmleri hatırlatan görsel çizgileri ve ses efektleriyle dikkatimizi çeken oyunda kontrolünü sağlamaya çalıştığımız minik karakterimiz karanlık korkusunu tam yenememiş genç bir ninja.

Boş zamanlarda oynanabilecek eğlencelik oyunlar arasına alınabilecek Daylight Ninja’da yeteneklerini keşfetmeye çalışan genç bir ninjayı yönetiyoruz. Ninjamız karanlıktan biraz korktuğundan gündüz vakti şehrin en hareketli olduğu saatlerde kendisini gösteriyor.

Oyunda başarılı olabilmek için 1000 metre mesafeyi başımıza bir iş gelmeden tamamlamamız gerekiyor. Oldukça uzun olan bu mesafeyi katetmenin oldukça zor olduğunu daha oyunun başında anlıyoruz. Ucu neredeyse gökyüzüne uzanan binaların uç noktalarında dans ederek ilerlememiz gerekiyor ve yolumuz boyunca bizi indirmeye çalışan çok sayıda sürprizle karşılaşıyoruz.
Ninjamız çok hareketli olduğundan kontrolünü sağlamamız biraz zor. Binalar arasından atlayabilmek ve engelleri başımızdan savmak için klasik Angry Birds oyunundaki tut – bırak hareketini uyguluyoruz. İlk başta oldukça kolay gelen bu hareketi zamanında ve ölçüsünde yapmazsak hayatımıza son veriliyor.

YORUMLAR