Dragon Mania 1.0.1.16 (winphone)

Dragon Mania

Dragon Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Mania, sevimli ejderhaları besleyip, savaşlara hazırladığınız kaliteli bir simülasyon oyunu.

Dragon Mania uzun adıyla Dragon Mania Legends, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir ejderha yetiştirme ve savaştırma oyunu.

Yumurtalarından çıkan ejderhaları besleyip, yetiştirmeniz ve iyi birer savaşçı olmalarını sağlamaya çalıştığınız bu simülasyon oyunu, Gameloft tarafından geliştirilmiş ve Türkçe dil seçeneği ile geliyor.

Farklı türde ejderhaların bulunduğu bir ada oluşturmanıza izin veren oyunda ejderlerinizi yetiştirerek onları efsanevi birer savaşçı haline getirmeye çalışıyorsunuz. Ejderhalarınızın büyümesini ve daha güçlü olmasını sağlayan çok sayıda bina bulunuyor. Seviye atladıkça yavru ejderhalarınız gelişiyor ve daha da güçlenerek diğer ejderlerle kapışacak düzeye geliyor.

Başarılı grafikler sunan Dragon Mania, sadece tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun değil. Sosyal ağ desteği sayesinde ejder savaşlarına arkadaşlarınızla birlikte katılabiliyor, diğer oyuncuları ziyaret edebiliyor ve onlara hediyeler gönderebiliyorsunuz. Hediye demişken başarıyla tamamladığınız her savaş sonrası özel ödüller kazanabiliyorsunuz.

Dragon Mania, büyük küçük herkesin oynayabileceği bir mobil oyun olmuş. Ancak kesinlikle boş zamanınızda açıp kapatabileceğiniz oyunlardan değil; ciddi anlamda zaman gerektiriyor ve yavaş ilerliyor. Simülasyon oyunlarından keyif alan biriyseniz kesinlikle es geçmeyin derim.

YORUMLAR